23.10.2004
II edycja PUCHARU WIELKOPOLSKI
WE WSPINACZCE HALOWEJ 2004 -POZNAŃ

info: Monika Tokarska-Nyga


LESZEK KULAS ? w kategorii juniorów, ANETA GARNIEC ? w kategorii kobiet i JAKUB WÓJKOWSKI ? w kategorii seniorów to zwycięzcy II Edycji Pucharu Wielkopolski we Wspinaczce Halowej. Impreza odbyła się 23 października w Centrum Sportu i Rekreacji Dynamix. Organizatorami imprezy byli Dynamix i Klub Wysokogórski w Poznaniu.

W turnieju wzięło udział 27 zawodników. Po eliminacjach do finału zakwalifikowało się 8 osób w kategorii juniorów, 3 w kategorii kobiet i 11 w kategorii seniorów. Najwięcej zawodników startowało z klubów z Leszna, Gorzowa, Strzegomia, Kalisza. Pojawili się także zawodnicy z Warszawy, Zielonej Góry, Rumii. Sędzią głównym zawodów był Krystian Orzeł wiceprezes Klubu Wysokogórskiego w Poznaniu.

W turnieju mogli wziąć udział zawodnicy z całej Polski, startując w trzech kategoriach: juniorzy do lat 16, seniorzy, kobiety. Eliminacje rozpoczęły się o godz.12. Wsparcia medialnego dla II Edycji Pucharu Wielkopolski we Wspinaczce Halowej udzieliły: Gazeta Wyborcza, Radio Afera, RMI, WTK, TVP3. Sponsorami imprezy były firmy: Alpin, Rock Empire, Cukiernia Hildebrand, Piekarnia Natura.

Kobiety

Miej.Imię i Nazwisko
1ANETA GARNIEC
2ANNA WALIGÓRA
3NATALIA OGRABISZ


Mężczyźni

Miej.Imię i Nazwisko
1JAKUB WÓJKOWSKI
2MARIUSZ BARTOSIK
3JĘDRZEJ KOMOSIŃSKI
4MARCIN TUPALSKI
5ŁUKASZ SAWYLÓW
6WIKTOR MANIECKI
7ROBERT GRABOWICZ
8PIOTR SZYMANOWSKI
9KRZYSZTOF ŁAKOMIEC
10KAROL LEBIODA
11ADAM BORYSIEWICZ


Juniorzy ( do 16l. )

Miej.Imię i Nazwisko
1LESZEK KULAS
2ARIEL MARCINEK
3STEFAN MADEJ
4KAMIL SULIGA
5MICHAŁ KRUKAR
6MARCIN SZYMAŃSKI
7ADAM KULAS
8KAMIL MAJCHRZAK
9JAKUB ADAMCZYK
10PATRYK DOMAGAŁA
11ANDRZEJ WIŚNIEWSKI
12IGOR GROCHOWALSKI
13BARTEK DZIEDZIC

(c) Copyright ZANIK
www.zanik.pl