9-10.XI.2002
Mistrzostwa Polski i III ed. Pucharu Polski we wspinaczce sportowej - Nowy Sącz 2002

Wyniki: Zanik


Wyniki ostateczne MĘŻCZYZN "na trudność"
Lp. Nazwisko, Imię Sekcja - Klub Droga - A Droga - B Półfinał finał
1 Oleksy Tomasz MKS Tarnovia   Top Top 20+
2 Petrenko Maksim Ukraine Lugansk   Top Top 20
3 Kochetkow Mikhail Kaliningrad Top   Top 20
4 Douloub Iouri Kaliningrad Top   Top 17
5 Schalagin Mikchail Ukraine Odessa Top   Top 17-
6 Krivoshetcev Evgeni Ukraine Odessa   Top Top 15+
7 Liana Adam KW Zakopane   Top Top 15
8 Wszołek Marcin Reni Sport   Top Top 7-
8 Muller Łukasz KW Katowice Top   Top 7-
10 Grochal Grzegorz KS Korona Top   29  
11 Gonczarenko Igor Ukraine Odessa Top   29-  
12 Dudek Łukasz KS Korona Top   28++  
13 Konovalov Dmytro Ukraine   Top 28+  
14 Wróbel Marcin KS Korona Top   27  
15 Liana Paweł KW Zakopane Top   23  
15 Górzyński Michał KW W-wa   Top 23  
17 Modrzejewski Cezary CW Gucio, KW Toruń   Top 23-  
17 Niburski Tomasz AZS Wrocław. Granit Top   23-  
19 Szuca Piotr UKS Rumia Top   13  
20 Shyshkovskyy Ivan Ukraine   28- DNS  
21 Tylek Stanisław KS Korona   27    
21 Ociepka Konrad KS Korona   27    
23 Wojtas Paweł KS Korona   25    
23 Tishchenko Andriy Ukraine 30      
23 Hajny Grzegorz KS Korona 30      
26 Ligas Mateusz KS Korona   23    
27 Drozdowski Marcin wolny strzelec   22    
27 Stępień Mikołaj KS Korona 26-      
27 Dziukiewicz Szymon KS Korona 26-      
30 Gacki Marek UKS Jedynka Łazy   20    
31 Polański Artur KW Trójmiasto   18    
31 Małgorzewicz Karol Zanik Team 23      
33 Karolak Grzegorz Zanik Team   17    
33 Kostkiewicz Sebastian KW Nowy Sącz 17      
35 Janik Tomasz MKS Tarnovia   9    
35 Świrk Łukasz Reni Sport 17-      
35 Grajpel Tomasz CW Gucio, Toruń 17-      


Wyniki ostateczne KOBIET "na trudność"
Lp. Nazwisko, Imię Sekcja - Klub Droga el. Finał
1 Schalahgina Olga Ukraine Top 28
2 Ociepka Kinga KS Korona 42- 27+
3 Gronkiewicz Iwona KS Korona Top 22
4 Flakowicz Agnieszka AZS Wrocław 42 22
5 Ropek Edyta Mks Tarnovia 39 21
6 Tuzhylina Svetlana Ukraine 36+ 15+
7 Taistra Aleksandra Katowice Top 15
8 Douloub Svetlana Kaliningrad 37 15
9 Zakharowa Olga Ukraine 36-  
10 Jarek Anna KS Korona 34  
11 Kugler Eliza UKS Rumia 34-  
12 Jurek Kasia Reni Sport Kraków 33  
13 Jakubowicz Bogna AZS Wrocław 32-  
14 Behyne Oliwia KS Korona 19+  
15 Kalita Anna Mks Tarnovia 19  
16 Tomkowicz Aleksandra KS Korona 18  
17 Piatierikova Irina Ukraine 14  
17 Borodina Natascha Odessa 14  
19 Wieczyńska Anna UKS Rumia 10  


Wyniki ostateczne "czas" MĘŻCZYZN
Lp. Nazwisko, Imię Sekcja - Klub
1 Oleksy Tomasz MKS Tarnovia
2 Shyshkovskyy Ivan Ukraine
3 Konovalov Dmytro Ukraine
4 Krivoshetcev Evgeni Ukraine Odessa
5 Ligas Mateusz KS Korona
6 Muller Łukasz KW Katowice
7 Tishchenko Andriy Ukraine
8 Schalagin Mikchail Ukraine Odessa
9 Petrenko Maksim Ukraine Lugansk
10 Douloub Iouri Kaliningrad
11 Kochetkow Mikhail Kaliningrad
12 Karolak Grzegorz Zanik Team
13 Małgorzewicz Karol Zanik Team
14 Janik Tomasz MKS Tarnovia


Wyniki ostateczne "czas" KOBIET
Lp. Nazwisko, Imię Sekcja - Klub
1 Ropek Edyta Mks Tarnovia
2 Zakharowa Olga Ukraine
3 Schalahgina Olga Ukraine
4 Tuzhylina Svetlana Ukraine
5 Kalita Anna Mks Tarnovia
6 Jurek Kasia Reni Sport Kraków
7 Douloub Svetlana Kaliningrad
8 Borodina Natascha Odessa
9 Wieczyńska Anna UKS Rumia



(c) Copyright ZANIK
www.zanik.pl