Kalendarz Zawodów
Gdańsk
 

Polska
 

Świat
 
Lubonicki sukces Tomka Kuglera

Tekst: Rafał Zakrzewski

   Dziwnie jest zaczynać od podsumowania i podziękowań, ale to co zrobił TOMASZ KUGLER w Lubonicach jest rzeczą tak niespotykaną w środowisku wspinaczkowym, że należy chylić czoła. Więc zaczynam od słowa wielkie dzięki i gratulacje.
W pierwszej chwili gdy dowiedziałem się o pomyśle Tomka to przyznam, że określiłem to przedsięwzięcie jako przynajmniej dziwne !!! Jednakże z upływem czasu obserwując poczynania organizatorów zaczynałem widzieć profesjonalizm i celowość działań.
Począwszy od zapowiedzi na stronie internetowej, przygotowania ścisłego regulaminu, list startowych oraz organizacji samych zawodów nie można było znaleźć słabego ogniwa w tym przedsięwzięciu.
Ogromny nakład pracy i środków finansowych zaowocował imprezą na najwyższym poziomie. Z całą pewnością dotychczasowe zawody wspinaczkowe w których brałem udział nie dorastały do pięt Lubonickiemu Pucharowi.
Można by się rozpisywać w nieskończoność wyliczając pozytywne strony, zaś jeśli próbuję znaleźć słaby punkt to przyznaję, że mam sporo problemów. Jednym słowem SUKCES pisane przez durze S. Myślę, że zabrakło w Lubonicach obserwatora z ramienia PZA, ale tylko po to aby mógł robić skrupulatne notatki jak powinno się organizować Puchary Polski. W tym miejscu chcę jeszcze raz podziękować organizatorom za tak profesjonalne przygotowanie lokalnych zawodów, które przerodziły się w Międzynarodowy Puchar Gdańska. Mogę jeszcze tylko dodać - niech żałują Ci którzy nie stawili się na starcie.
Całe Gdańskie środowisko liczy, ze Tomek i osoby współpracujące z nim podejmą się organizacji kolejnych tak nietypowych a zarazem atrakcyjnych zawodów. Do podziękowań i pochwał umieszczonych w wyżej napisanym artykule dołącza się cały ZANIK TEAM, który w komplecie stanął na starcie w Lubonicach.

Tomku wielkie dzięki i pozdrowienia!!!!


Dla osób które nie pojawiły się na starcie na otarcie łez proponujemy konkurs w którym można wygrać koszulki z Pucharu w LUBONICACH. Szczegóły na stronie głównej.


(c) Copyright ZANIK
www.zanik.pl