Prelekcja wspinaczkowa ,UG 24.04.2003, godz.19.00

Tekst: Akademicki Klub Kadry GDAKK

Chcielibyśmy zaprosić do udziału w prelekcji o wspinaczce jaki organizujemy wspólnie z Akademickim Klubem Wspinaczkowym przy PG w ramach szkolenia organizatorów turystyki prowadzonego przez nasz klub.Prelekcja odbędzie się w najbliższy czwartek 24 kwietnia, od godz. 19:00. UG, Wydział Filologiczno-Historyczny, Gdańsk-Oliwa, ul.Wita Stwosza, aula 036, na parterze (łatwe dojście od ZKM lub SKM Gdańsk-Przymorze).Prelekcja będzie składała się z dwóch części:
1) Wprowadzenia do wspinaczki - to część dla osób niezaznajomionych ze wspinaczką i mający zachęcić do jej uprawiania
2) Prelekcji o sprzęcie wspinaczkowym - to część dla osób wspinających się, którzy żywotnie zainteresowani są tym na czym się wspinają.

Część prelekcji o sprzęcie będzie prowadzona przez przedstawicieli producenta lin z Czech: firmy LANEX. Zapowiada się ciekawe spotkanie w polsko/czeskim języku. Niebywałą atrakcją jest oczywiście to że prelekcja zostanie poprowadzona w języku czeskim ;) :)) (będziemy mieli wszak tłumacza na wszelki wypadek). Jest to niepowtarzalna okazja do przedyskutowania zagadnień sprzętowych z przedstawicielami znanego producenta, który w tym celu pofatygował się do nas aż z zagranicy. Chcielibyśmy aby to wydarzenie stało się okazja do spotkania szerszego grona osób związanych z wspinaczkowaniem w Trójmieście. Dlatego gorąco prosimy o pilne umieszczenie na Waszych stronach internetowych w widocznym miejscu informacji o nim (np tablica ogłoszeń, forum, strona głowna itp). Zapraszamy też do przybycia wszystkich zainteresowanych z klubów wspinaczkowych reprezentowanych przez Was (i wcześniejszym powiadomieniu ich o tym mailowo lub ustnie). Miło będzie jeśli tą wiadomość przekażecie grzecznościowo do wszystkich Waszych członków - wspinaczy. Nie jesteśmy w stanie, choć chcielibyśmy, dotrzeć do wszystkich osób z zaproszeniem osobiście. Dlatego liczymy na Waszą pomoc.

Z góry dziękujemy i jeszcze raz gorąco zapraszamy. Akademicki Klub Kadry GDAKK
Wszystko o nas w internecie: www.akk.pg.gda.pl
Prosimy pisać w sprawie szkolenia na kursot@pg.gda.pl lub akk@pg.gda.pl w sprawach ogólnych.


Powrót do STRONY GŁÓWNEJ

(c) Copyright ZANIK
www.zanik.pl