strona g丑wna
s硂wackiegoprzewieszkielektrycznygdy駍ki硊kibia硑czerwony
Wyniki: Adam Kopta i Zanik
WYNIKI FINASW M石CZYZN "NA TRUDNO屍"
WYNIKI FINASW KOBIET "NA TRUDNO屍"
WYNIKI FINASW M石CZYZN "NA CZAS"
WYNIKI FINASW KOBIET "NA CZAS"
WYNIKI M石CZYZN "NA TRUDNO屍" PO ELIMINACJACH I P樱FINALE
WYNIKI KOBIET "NA TRUDNO屍" PO ELIMINACJACH
WYNIKI M石CZYZN "NA CZAS" PO ELIMINACJACH
WYNIKI KOBIET "NA CZAS" PO ELIMINACJACH
WYNIKI M石CZYZN "NA TRUDNO屍"

Lp. Imi Nazwisko Klub ELIMINACJE P樱FINA FINA
1 JURIJ DOLOB KALININGRAD 100 100 45,9
2 TOMEK OLEKSY MKS TARNOVIA 100 100 40,1
3 WSZOK MARCIN RENI SPORT 38,1 100 40
4 GRZEGORZ GROCHAL KS KORONA 100 100 38
5 KASZ M躄LER KW KATOWICE 100 36,9 37,9
6 JACEK JURKOWSKI KW NOWY SZ 37,9 100 37
7 MARCIN WR覤EL KS KORONA 37,9 100 35,1
8 RAFA POR蔅SKI KW KATOWICE 38 35,05 34


WYNIKI KOBIET "NA TRUDNO屍"

Lp. Imi Nazwisko Klub Eliminacje FINA
1 RENATA PISZCZEK RENI SPORT 100 33
2 IWONA GRONKIEWICZ-MARCISZ KS KORONA 100 33
3 ANNA JAREK KS KORONA 100 28
4 ALEKSANDRA TAISTRA KW KATOWICE 100 23,9
5 EDYTA ROPEK MKS TARNOVIA 37 21
6 SVETLANA DOLOB KALININGRAD 37 20,9
7 OLIWIA BECHYNE KS KORONA 21,1 16,1
8 BARBARA MIZERA MKS TARNOVIA 28,9 11,1


WYNIKI M石CZYZN "NA CZAS"


SZYBKO屍 P樱FINA M石CZYZN
  Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Wynik  
1 bieg TOMEK OLEKSY MKS TARNOVIA 6,29 7,51 13,8 OLEKSY
  JURIJ DOLOB KALININGRAD 10,83 10,95 21,78  
               
  Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Wynik  
2 bieg KASZ M躄LER KW KATOWICE 8,25 9,67 17,92 M躄LER
  ANDRZEJ MECHERZY裇KI-WIKTOR RENI SPORT 8,48 12,5 20,98  

SZYBKO屍 FINA M石CZYZN
               
  Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Wynik  
bieg o I miejsce TOMEK OLEKSY MKS TARNOVIA 5,77 7,23 13 OLEKSY
  KASZ M躄LER KW KATOWICE 100 9,06 109,06  
               
  Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Wynik  
bieg 3 miejsce ANDRZEJ MECHERZY裇KI-WIKTOR RENI SPORT 8,01 9,56 17,57 MECHERZY裇KI-WIKTOR
  JURIJ DOLOB KALININGRAD 10,61 11,39 22  


WYNIKI KOBIET "NA CZAS"


P樱FINA - SZYBKO屍 KOBIET
  Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Wynik  
1 bieg RENATA PISZCZEK RENI SPORT 13,3 14,2 27,5 PISZCZEK
  MARTA BIBRO MKS TARNOVIA 14,77 17,53 32,3  
               
  Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Wynik  
2 bieg EDYTA ROPEK MKS TARNOVIA 14 16,72 30,72 ROPEK
  SVETLANA DOLOB KALININGRAD 15,52 15,77 31,29  

SZYBKO屍 FINA KOBIET
  Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Wynik  
bieg 1 miejsce RENATA PISZCZEK RENI SPORT 10,94 12,73 23,67 PISZCZEK
  EDYTA ROPEK MKS TARNOVIA 12,83 11,07 23,9  
               
  Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Wynik  
bieg 3 miejsce MARTA BIBRO MKS TARNOVIA 15,05 100 115,05  
  SVETLANA DOLOB KALININGRAD 15,51 13,09 28,6 DOLOB



WYNIKI M石CZYZN "NA TRUDNO屍" PO ELIMINACJACH I P樱FINALE

Lp. Imi Nazwisko Klub ELIMINACJE P樱FINA
1 TOMEK OLEKSY MKS TARNOVIA 100 100
2 JURIJ DOLOB KALININGRAD 100 100
3 GRZEGORZ GROCHAL KS KORONA 100 100
4 WSZOK MARCIN RENI SPORT 38,1 100
5 JACEK JURKOWSKI KW NOWY SZ 37,9 100
6 MARCIN WR覤EL KS KORONA 37,9 100
7 KASZ M躄LER KW KATOWICE 100 36,9
8 RAFA POR蔅SKI KW KATOWICE 38 35,05
9 SZYMON DZIUKIEWICZ KS KORONA 37,1 34
10 FILIP BABICZ KS KORONA 100 28,1
11 STANISW TYLEK KS KORONA 38,1 26,9
12 TOMASZ BERNIAK KS KORONA 100 26,5
13 PAWE WOJTAS KS KORONA 100 26,1
14 CEZARY MODRZEJEWSKI CW GUCIO 37,8 25
15 GRZEGORZ HAJNY KS KORONA 38,1 23,9
16 ANDRZEJ MECHERZY裇KI-WIKTOR RENI SPORT 100 21
17 KASZ DUDEK KWS CZ蔛TOCHOWA 33
18 ADAM KOPTA KS KORONA 32,9
19 ARTUR DEDITIUS KW KATOWICE 32
20 PIOTR SZUCA NIEZRZESZONY 30,1
21 TOMASZ FERBER KS KORONA 30
22 MICHA S蔏ARA RENI SPORT 29,1
23 WOJCIECH GIENICA-ROJ KW ZAKOPANE 29
24 KAROL MAORZEWICZ ZANIK TEAM 26
25 MIKOJ ST蔖IE KS KORONA 24
25 MATEUSZ LIGAS KS KORONA 24
27 MACIEJ ZIARKO UKS JEDYNKA 21
28 PRZEMYSW W覬CIK UKS JEDYNKA 19
28 PRZEMYSW SCHAB MKS TARNOVIA 19
30 GRZEGORZ KAROLAK SZPONY MDEJ GENERACJI 18,1
31 MICHA ZI蔅A MKS TARNOVIA 17,9
32 MACIEJ JANISZEWSKI NIEZRZESZONY 14,1
33 BARTMIEJ DURBA MKS TARNOVIA 11,1



WYNIKI KOBIET "NA TRUDNO屍" PO ELIMINACJACH

Lp. Imi Nazwisko Klub Eliminacje
1 ANNA JAREK KS KORONA 100
2 ALEKSANDRA TAISTRA KW KATOWICE 100
3 RENATA PISZCZEK RENI SPORT 100
4 IWONA GRONKIEWICZ-MARCISZ KS KORONA 100
5 SVETLANA DOLOB KALININGRAD 37
6 EDYTA ROPEK MKS TARNOVIA 37
7 BARBARA MIZERA MKS TARNOVIA 28,9
8 OLIWIA BECHYNE KS KORONA 21,1
9 MAORZATA OLEKSY MKS TARNOVIA 13,1



WYNIKI M石CZYZN "NA CZAS" PO ELIMINACJACH

Lp. Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Suma
1 TOMEK OLEKSY MKS TARNOVIA 7,9 8,22 16,12
2 KASZ M躄LER KW KATOWICE 9,03 8,87 17,9
3 ANDRZEJ MECHERZY裇KI-WIKTOR RENI SPORT 11 9,48 20,48
4 JURIJ DOLOB KALININGRAD 11,63 11,99 23,62
5 MATEUSZ LIGAS KS KORONA 12,74 11,14 23,88
6 GRZEGORZ KAROLAK SZPONY MDEJ GENERACJI 14,41 13,53 27,94
7 MICHA ZI蔅A MKS TARNOVIA 100 16,33 116,33



WYNIKI KOBIET "NA CZAS" PO ELIMINACJACH

Lp. Imi Nazwisko Klub Droga A Droga B Suma
1 RENATA PISZCZEK RENI SPORT 14,38 15,94 30,32
2 EDYTA ROPEK MKS TARNOVIA 16,15 15,58 31,73
3 SVETLANA DOLOB KALININGRAD 16,24 17,16 33,4
4 MARTA BIBRO MKS TARNOVIA 18,82 19,76 38,58
5 MAORZATA OLEKSY MKS TARNOVIA 20,96 23,88 44,84


(c) Copyright ZANIK
www.zanik.pl